$79.00 – $212.00
Tell us what school you'd like us to customize the cake for. Like the example photos, we will use your school logo and 2 colors.
All of our products are produced in a kitchen that uses nuts, eggs, milk, and soy.
This writing will go around the board that the cake will arrive on. Max: 40 characters